O nas


Agencja ubezpieczeniowa z pasją to kilka słów, które doskonale opisują naszą pracę i nas samych.


Tak myślimy o sobie

Multiagencja ubezpieczeniowa AVANT to grupa prawdziwych pasjonatów ubezpieczeń, którzy od kilkunastu lat skutecznie chronią majątek, życie i biznes swoich Klientów. Z nami mogą mieć pewność, że spośród szerokiej oferty kilkunastu największych towarzystw w Polsce, będziemy zawsze w stanie zaproponować optymalny zakres ochrony, jednocześnie dbając o jej preferencyjne warunki.

Podstawą naszych działań zawsze było, jest i będzie indywidualne podejście do każdego, kto zdecyduje się z nami skontaktować. Niezależnie od tego, czy będzie to osoba indywidualna czy organizacja, zawsze rozpoczynamy pracę od rozpoznania potrzeb Klienta. Dopiero ich gruntowne omówienie pozwoli nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom i rozpocząć wyszukiwanie optymalnego rozwiązania, czyli rodzaju i zakresu ochrony. Tak, aby w finale całego procesu była ona optymalnie dostosowana do potrzeb danej osoby i firmy.

Nieustannie stawiamy na rozwój, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z ciągle zmieniającymi się regulacjami i przede wszystkim aktualną ofertą kilkunastu współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych. Nasi agenci nieustannie się szkolą, stale poszerzając kompetencje w swoich dziedzinach.

Zaufanie kilku tysięcy stałych Klientów, w tym blisko pięciuset przedsiębiorców, pozwala nam zaliczyć się do ścisłej czołówki biur ubezpieczeniowych w naszym regionie. Mamy też ambicje stopniowego rozszerzania swojej działalności na teren całego kraju.

To się dla nas liczy

Dbamy o najwyższe standardy

Dbamy o najwyższe standardy Kilkanaście lat obecności na rynku ubezpieczeń umożliwiło nam wypracowanie najwyższych standardów obsługi Klienta. Każdy z nich może mieć pewność, że nasi agenci z zaangażowaniem poświęcą się znalezieniu odpowiedniej oferty dla jego potrzeb, a po zawarciu polisy zyska skuteczną ochronę. W dodatku zawsze będzie mógł liczyć na nasze wsparcie w trakcie ochrony, gdy trzeba będzie dokonać zgłoszenia szkody czy reklamacji. Nasze wysiłki w nieustannym podnoszeniu jakości obsługi spotkały się z uznaniem międzynarodowej grupy ERGO Hestia, która powierzyła nam prowadzenie jednego ze swoich punktów dostępowych i wyróżniła naszą agencję certyfikatem Znak Jakości ERGO Hestii. Punkt mieści się w naszym biurze przy ul. Mazowieckiej 1 lok 4 w Łomży.